Topveilingen

Alle Topveiling veilingen

1 - 10 van 34 veilingen
  • 3 daagse citytrip naar de "roze stad" Toulouse, verblijf in een 4* hotel (2personen)

    Frankrijk - Toulouse - Met een bezoek aan Toulouse ervaar je een stad die veel verrassingen in petto heeft. U zult versteld staan ​​van het romantische UNESCO-werelderfgoed, de prachtige herenhuizen en indrukwekkende gebouwen gemaakt van de beroemde roze baksteen. Het Best Western Hotel Innès by HappyCulture ligt vlakbij het centrum.

    Huidig bod: 149 Doe een bod
  • 4 daagse citytrip naar de "roze stad" Toulouse, verblijf in een 4* hotel (2personen)

    Huidig bod: 220 Doe een bod
  • 3D Ubik magische kubus

    Beleef leuke momenten en oefen je hersenen met de 3D·Ubik magische kubus! Een vaardigheidsspel geïnspireerd op de magische kubussen van de jaren 80. Door de stukken met verschillende afmetingen te draaien, verandert de kubus en krijgt hij een assymetrische vorm met rechthoekjes die je weer in de juiste positie moet krijgen.

    Huidig bod: 5 Doe een bod
  • Trendy Pannendekselhouder - Set Van 2 Rode of 2 Witte

    Deze grappige mannetjes zorgen ervoor dat je aardappelen, pasta of andere groenten nooit meer overkoken. Hang ze over de rand van de pan en leg vervolgens het deksel er op. Het deksel staat net ver genoeg open om de stoom te laten ontsnappen. De houders zijn een leuk en trendy accessoire voor in je keuken, maar ook leuk om als geschenk te geven.

    Huidig bod: 8 Doe een bod
  • Topveiling! Handbagage koffer + voucher voor twee Europese vliegtickets heen en terug ter waarde van €250,-

    Kun jij ook geen genoeg krijgen van vakanties? Heb jij al een vakantie gehad, maar nog zin in een weekje weg? Sla dan nu je slag, deze topveiling mag je echt niet missen! Voor €49 heb jij namelijk 1 handbagage koffer en twee vliegtickets heen en terug naar een bestemming binnen Europa of Marokko!

    Huidig bod: 49 Doe een bod
  • Topveiling! Voucher voor twee Europese vliegtickets heen en terug ter waarde van €250,-

    Kun jij ook geen genoeg krijgen van vakanties? Heb jij al een vakantie gehad, maar nog zin in een weekje weg? Sla dan nu je slag, deze topveiling mag je echt niet missen! Voor €24 heb jij namelijk een voucher voor twee vliegtickets heen en terug naar een bestemming binnen Europa of Marokko!

    Huidig bod: 24 Doe een bod
  • 4 dagen Amsterdam incl. ontbijt (2 pers.) - Actie (OP=OP)

    Nederland - Amsterdam - De Nederlandse hoofdstad is niet alleen een bijzonder levendige metropool maar ook een stad met een uitzonderlijke geschiedenis. De stad biedt vele bezienswaardigheden en winkelmogelijkheden. Amsterdam heeft ‘t allemaal! Verblijf in het A&O Hotel van waaruit je makkelijk het centrum van de stad kan bereiken.

    Huidig bod: 139 Doe een bod
  • Excellent Houseware Keramische schilmessen - Verkrijgbaar in rood, blauw en groen

    Onmisbaar in elke keuken is een goede set schilmessen. Schilmessen zijn ideaal voor het schillen en schoonmaken van groenten en fruit. Bied nu mee op deze uitzonderlijke veiling van Excellent Houseware Kermasiche Schilmessen. De set bestaat uit een schilmes (17cm) en een dunschiller. Beiden hebben een keramisch snijblad.

    Huidig bod: 3 Doe een bod
  • UBot Cleaning Robot - verkrijgbaar 4 trendy kleuren!

    U hoeft nooit meer uw vloer schoon te maken dankzij de UBot schoonmaak robot. De UBot is zo ontworpen dat het alle hoekjes van uw huis schoonmaakt, de UBot komt zelf op plekjes waar u zelf nooit komt. Dankzij de uitgekiende set van roterende wielen, zal de UBot Cleaning Robot omdraaien en verplaatsen door het hele huis.

    Normale prijs: € 70,-
    Huidig bod: 26 Doe een bod
  • 2 dagen verwennen en relaxen aan zee

    België - Oostende - In het hart van Oostende, op enkele meters van de winkelstraten, het casino, het strand en tegenover het nieuwe winkelcentrum ligt het 3* hotel Ambassadeur. Geniet van een heerlijk verblijf in de koningin der badsteden en kom volledig tot rust door je privé-sauna sessie en een glaasje Cava op de kamer.

    Huidig bod: 29 Doe een bod
1 - 10 van 34 veilingen