Topveilingen

Alle Topveiling veilingen

1 - 10 van 26 veilingen
  • Topveiling! Handbagage koffer + voucher voor twee Europese vliegtickets heen en terug ter waarde van €250,-

    Kun jij ook geen genoeg krijgen van vakanties? Heb jij al een vakantie gehad, maar nog zin in een weekje weg? Sla dan nu je slag, deze topveiling mag je echt niet missen! Voor €49 heb jij namelijk 1 handbagage koffer en twee vliegtickets heen en terug naar een bestemming binnen Europa of Marokko!

    Huidig bod: 49 Doe een bod
  • 2 dagen naar de prachtige natuur van de Veluwe - Verblijf in een 3* hotel met buitenzwembad

    Nederland - Beekbergen - Midden in het groene hart van de Veluwe, nabij het gezellige centrum van Beekbergen, vindt u het Fletcher Hotel-Restaurant Beekbergen-Apeldoorn 3* (beoordeling 8/10). Dit 3-sterren hotel ligt in een prachtige omgeving, variërend van bos, heide en zandverstuivingen nabij verschillende bezienswaardigheden zoals het Kröller-Müller Museum.

    Huidig bod: 26 Doe een bod
  • 2 dagen genieten in De Haan, het mooiste dorp van de Belgische kust - Verblijf in een 3* hotel met verwarmd buitenzwembad (2 jaar geldig)

    België - De Haan - De Haan dat is het beleven van prachtige natuur, het proeven van het mooiste dorp aan zee, dat is er even tussenuit, gezellig samen genieten elk seizoen! Je verblijft in het 3* hotel Ibis De Haan (beoordeling 8/10), geleden op minder dan 5 min van het strand. Het hotel heeft tevens een verwarmd buitenzwembad.

    Huidig bod: 29 Doe een bod
  • 3D Ubik magische kubus

    Beleef leuke momenten en oefen je hersenen met de 3D·Ubik magische kubus! Een vaardigheidsspel geïnspireerd op de magische kubussen van de jaren 80. Door de stukken met verschillende afmetingen te draaien, verandert de kubus en krijgt hij een assymetrische vorm met rechthoekjes die je weer in de juiste positie moet krijgen.

    Huidig bod: 5 Doe een bod
  • voordeelpak van 72 rollen dubbellaags toiletpapier

    Dit voordeelpakket van maar liefst 72 rollen van super-Soft Toiletpapier is een 2-Laags kwaliteitspapier, extra sterk en heerlijk zacht. Uw huid verdient deze zachte kwaliteit. Bied nu mee op deze superveiling zodat u gegarandeerd nooit meer zonder toitelpapier valt!

    Huidig bod: 14 Doe een bod
  • 5-in-1 set met barbecuebenodigdheden Bbqkit

    Dankzij het compacte, multifunctionele design is deze set perfect om overal mee naartoe te nemen. De set bevat een aantal gebruiksvoorwerpen die gemakkelijk in te klappen zijn en minimale ruimte in beslag nemen. Bovendien is de set uit elkaar te halen. Ideaal voor op de camping, voor uitstapjes naar het platteland, voor in de bergen, enzovoorts

    Huidig bod: 11 Doe een bod
  • 3 daagse citytrip naar de "roze stad" Toulouse, verblijf in een 4* hotel (2personen)

    Frankrijk - Toulouse - Met een bezoek aan Toulouse ervaar je een stad die veel verrassingen in petto heeft. U zult versteld staan ​​van het romantische UNESCO-werelderfgoed, de prachtige herenhuizen en indrukwekkende gebouwen gemaakt van de beroemde roze baksteen. Het Best Western Hotel Innès by HappyCulture ligt vlakbij het centrum.

    Huidig bod: 149 Doe een bod
  • 4 daagse citytrip naar de "roze stad" Toulouse, verblijf in een 4* hotel (2personen)

    Huidig bod: 220 Doe een bod
  • UBot Cleaning Robot - verkrijgbaar 4 trendy kleuren!

    U hoeft nooit meer uw vloer schoon te maken dankzij de UBot schoonmaak robot. De UBot is zo ontworpen dat het alle hoekjes van uw huis schoonmaakt, de UBot komt zelf op plekjes waar u zelf nooit komt. Dankzij de uitgekiende set van roterende wielen, zal de UBot Cleaning Robot omdraaien en verplaatsen door het hele huis.

    Normale prijs: € 70,-
    Huidig bod: 26 Doe een bod
  • 3 dagen Amsterdam (2 pers.) - Actie (OP=OP) - geldig tot 2023

    Nederland - Amsterdam - De Nederlandse hoofdstad is niet alleen een bijzonder levendige metropool maar ook een stad met een uitzonderlijke geschiedenis. De stad biedt vele bezienswaardigheden en winkelmogelijkheden. Amsterdam heeft ‘t allemaal! Verblijf in het A&O Hotel van waaruit je makkelijk het centrum van de stad kan bereiken.

    Huidig bod: 99 Doe een bod
1 - 10 van 26 veilingen