Topveilingen

Alle Topveiling veilingen

1 - 10 van 28 veilingen
  • Topveiling: Leonardo Cabin size trolley

    Deze trolley, gemaakt van zachte kunstof, is ondanks zijn ruime inhoud van 30 liter toch geschikt als handbagage-koffer (Cabine size). Door zijn lichtgewicht (3 kg), zijn 4 zwenkwielen en een geïntegreerd telescopisch treksysteem is hij makkelijk mee te nemen. De koffer is verkrijgbaar in lila, fuchsia, blauw, zilver of zwart.

    Huidig bod: 24 Doe een bod
  • Topveiling! Handbagage koffer + voucher voor twee Europese vliegtickets heen en terug ter waarde van €250,-

    Kun jij ook geen genoeg krijgen van vakanties? Heb jij al een vakantie gehad, maar nog zin in een weekje weg? Sla dan nu je slag, deze topveiling mag je echt niet missen! Voor €49 heb jij namelijk 1 handbagage koffer en twee vliegtickets heen en terug naar een bestemming binnen Europa of Marokko!

    Huidig bod: 49 Doe een bod
  • Wellness Relax hervulbaar verkoelend kussen

    Dit kussen is gevuld met water zodanig dat je het kan gebruiken om mee af te koelen. Hoe kouder het vulwater, hoe verkoelender. Je kan ook in de koelkast plaatsen om het koude-effect te versterken. Het is zeer comfortabel en zacht, perfect om mee te rusten. Ideaal om te gebruiken als hoofdkussen op warme nachten of om hoofdpijn, koorts of stress te verlichten.

    Huidig bod: 11 Doe een bod
  • Excellent Houseware Keramische schilmessen - Verkrijgbaar in rood, blauw en groen

    Onmisbaar in elke keuken is een goede set schilmessen. Schilmessen zijn ideaal voor het schillen en schoonmaken van groenten en fruit. Bied nu mee op deze uitzonderlijke veiling van Excellent Houseware Kermasiche Schilmessen. De set bestaat uit een schilmes (17cm) en een dunschiller. Beiden hebben een keramisch snijblad.

    Huidig bod: 3 Doe een bod
  • Adore Elektrische Nagelvijl Nailzel

    Voor perfect gladde en witte nagels zonder moeite gebruikt u deze elektrische nagelvijl. Deze vijl is ontwikkeld om thuis een professioneel resultaat te bereiken. Nailzel is de nieuwe, veilige en pijnloze nagelverzorging methode. De afgeschuinde mesjes roteren om de nagels perfect te knippen of te veilen, om ze zo zacht en met een perfecte afwerking achter te laten.

    Huidig bod: 1 Doe een bod
  • Trendy Theezeef in de vorm van een schattig uiltje - een leuk geschenk idee

    Dit Trendy Uiltje is uiterst geschikt voor alle liefhebbers van uilen en theedrinkers! Het Uiltje kan uit elkaar zodat er losse thee in gestopt kan worden. Het is gemaakt van siliconen, dus makkelijk schoon te maken. Het geeft geen geur, kleur of smaak af bij contact met heet water. Dit uiltje is beschikbaar in grijs of rood.

    Huidig bod: 4 Doe een bod
  • Trendy Theezeef in de vorm van een schattig mannetje - een leuk geschenk idee

    Dit Trendy Mannetje is uiterst geschikt voor alle liefhebbers van uilen en theedrinkers! Het Uiltje kan uit elkaar zodat er losse thee in gestopt kan worden. Het is gemaakt van siliconen, dus makkelijk schoon te maken. Het geeft geen geur, kleur of smaak af bij contact met heet water. Dit mannetje is beschikbaar in grijs of rood.

    Huidig bod: 4 Doe een bod
  • 3D Ubik magische kubus

    Beleef leuke momenten en oefen je hersenen met de 3D·Ubik magische kubus! Een vaardigheidsspel geïnspireerd op de magische kubussen van de jaren 80. Door de stukken met verschillende afmetingen te draaien, verandert de kubus en krijgt hij een assymetrische vorm met rechthoekjes die je weer in de juiste positie moet krijgen.

    Huidig bod: 5 Doe een bod
  • Vroegboek - Actie - 3 daagse Citytrip Barcelona - de stad van Gaudí - inclusief vlucht! (beperkte plaatsen)

    Spanje - Barcelona - Ontdek Barcelona, een stad die bruist van de energie! Begin je bezoek op de Plaza Catalunya en ontdek de talloze prachtige gebouwen en pleintjes. U verblijft in hotel Ibis Barcelona Santa Coloma, vlakbij het metrostation, waardoor u op 30 min in het historische centrum bent. Hotel Ibis Barcelona heeft een beoordeling van 8/10.

    Huidig bod: 110 Doe een bod
  • 5 daagse vakantie in het idyllische Bodetal, in de geliefde Harz (2 pers.)

    Duitsland - Harz - De Harz is een waar vakantieparadijs om te wandelen, te fietsen, mountainbiken of gewoon heerlijk te relaxen. Uitmuntende gastvrijheid en goede keuken vindt u in het 3*** Hotel-Pension Zum Harzer Jodlermeister. Laat de dagelijkse stress los en genieten van de prachtige omgeving die de Harz te bieden heeft!

    Huidig bod: 103 Doe een bod
1 - 10 van 28 veilingen