Topveilingen

Alle Topveiling veilingen

1 - 10 van 11 veilingen
  • Topveiling! Handbagage koffer + voucher voor twee Europese vliegtickets heen en terug ter waarde van €250,-

    Kun jij ook geen genoeg krijgen van vakanties? Heb jij al een vakantie gehad, maar nog zin in een weekje weg? Sla dan nu je slag, deze topveiling mag je echt niet missen! Voor €49 heb jij namelijk 1 handbagage koffer en twee vliegtickets heen en terug naar een bestemming binnen Europa of Marokko!

    Huidig bod: 49 Doe een bod
  • Trendy Pannendekselhouder - Set Van 2 Rode of 2 Witte

    Deze grappige mannetjes zorgen ervoor dat je aardappelen, pasta of andere groenten nooit meer overkoken. Hang ze over de rand van de pan en leg vervolgens het deksel er op. Het deksel staat net ver genoeg open om de stoom te laten ontsnappen. De houders zijn een leuk en trendy accessoire voor in je keuken, maar ook leuk om als geschenk te geven.

    Huidig bod: 8 Doe een bod
  • 3D Ubik magische kubus

    Beleef leuke momenten en oefen je hersenen met de 3D·Ubik magische kubus! Een vaardigheidsspel geïnspireerd op de magische kubussen van de jaren 80. Door de stukken met verschillende afmetingen te draaien, verandert de kubus en krijgt hij een assymetrische vorm met rechthoekjes die je weer in de juiste positie moet krijgen.

    Huidig bod: 5 Doe een bod
  • Topveiling! Bezoek samen driemaal een Europese stad met deze Reisvoordeel Voucher!

    Ben jij toe aan een citytrip naar mooie Europese steden voor een gereduceerd tarief? Bied dan nu mee op deze ‘Reisvoordeel Voucher’ voor 3 x twee hotel overnachtingen. Met ruim 100.000 aangesloten hotels zit er altijd een mooie bestemming voor je bij!

    Huidig bod: 24 Doe een bod
  • Tickets voor de vrije training van de Formule 1 Grand Prix op het Circuit van Spa-Francorchamps - 25 augustus 2017

    Spa-Francorchamps - Sinds lang staat er met Stoffel Vandoorne terug een Belg aan de start van het Formule 1 seizoen. Ja kan hem met tijdens dit arrangement met eigen ogen zien schitteren op het circuit van Spa-Francorchamps. Met een bronzen ticket kan je 60% van het circuit belopen. Dit wordt ongetwijfeld een unieke ervaring!

    Huidig bod: 17 Doe een bod
  • 2 dagen verwennen en relaxen aan zee

    België - Oostende - In het hart van Oostende, op enkele meters van de winkelstraten, het casino, het strand en tegenover het nieuwe winkelcentrum ligt het 3* hotel Ambassadeur. Geniet van een heerlijk verblijf in de koningin der badsteden en kom volledig tot rust door je privé-sauna sessie en een glaasje Cava op de kamer.

    Huidig bod: 29 Doe een bod
  • UBot Cleaning Robot - verkrijgbaar 4 trendy kleuren!

    U hoeft nooit meer uw vloer schoon te maken dankzij de UBot schoonmaak robot. De UBot is zo ontworpen dat het alle hoekjes van uw huis schoonmaakt, de UBot komt zelf op plekjes waar u zelf nooit komt. Dankzij de uitgekiende set van roterende wielen, zal de UBot Cleaning Robot omdraaien en verplaatsen door het hele huis.

    Normale prijs: € 70,-
    Huidig bod: 26 Doe een bod
  • 3 dagen Maastricht, inclusief ontbijt (2 pers.)

    Nederland - Maastricht - Deze veelzijdige stad, gelegen in de zuidelijkste provincie van Nederland (Limburg), is ongetwijfeld de moeite waard om een keer te bezoeken. U bent bij 2** Hotel de la Bourse op de juiste locatie om de bourgondische stad Maastricht te bezoeken. Het hotel is gelegen op de Grote Markt van Maastricht. U heeft een prachtig uitzicht op het historische Stadshuis, gebouwd tussen 1659-1664.

    Huidig bod: 1 Doe een bod
  • Gereedschapset in koffer (57 delig)

    Al het gereedschap dat in geen enkele werkplaats mag ontbreken, zit in deze 57-delige gereedschapskoffer van Breder. Zo heb je het benodigde gereedschap, van steeksleutels tot schroefbits, snel bij de hand en kan het werk beginnen. Het excellente staal zorgt voor een langere levensduur en betrouwbaarheid bij dagelijks gebruik.

    Huidig bod: 1 Doe een bod
  • 1 week aan de Costa Brava in Santa Susanna o.b.v. HP (1 pers) - Vertrek tussen 06 mei en 03 juni

    Spanje - Santa Susanna - 1 week volop genieten kan je in Santa Susanna, de ideale plaats om heerlijk aan het strand te liggen. Maar ook de wandel of cultuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen. U verblijft op basis van Half Pension in het 4* Hotel Caprici , uitstekend gelegen aan het prachtige strand van Santa Susanna.

    Huidig bod: 99 Doe een bod
1 - 10 van 11 veilingen